Lettre d'information

پروژه ها › سایر صنایع 

اتوماسیون خطوط تولید لوله های پلی پروپیلن  

دریافت اطلاعات


 
 

  این پروژه مربوط به کنترل خط تولید لوله های پروپیلن است که شامل دو واحد اکسترودر می باشد که هر کدام از این واحدها شامل ۹ ناحیه حرارتی است. 

  شرکت طرف قرارداد : شرکت آریا کاوان قشم 

  مجری پروژه : پایکار بنیان صنعت  

 
اکسترودر هر یک از ۹ منطقه حرارتی از مرحله پیش گرم تا مرحله نهایی ، با استفاده از ۱۸ کنترل کننده حرارت امرن (E۵CN) کنترل میشوند . استفاده ازکنترلرهای حرارت درکیفیت محصول نهایی و در بهینه سازی مصرف انرژی تاثیر فراوانی دارد. برای سادگی کار اپراتور ها با استفاده از PLC-CJ۱M و HMI-NS۵ کلیه دما ها درHMI نصب شده برروی درب تابلو مونیتور شده و امکان تغییر مقادیر (SET POINT) نیز داده شده است . تنظیم فشار خلا موجود نیز فقط با دادن میزان آن در HMI ، بصورت اتوماتیک و با استفاده از Freq. Inverter و لوپ کنترلی PID انجام میشود. در انتهای خط سیستم برش نیز با استفاده از PLC و سنسور مربوطه طول لوله راکنترل کرده و به میزان دلخواه برش میزند. با استفاده ازسیستم مونیتورینگ CX-Supervisor نصب شده بر روی کامپیوتر، مسئول تولید میتواند کلیه اطلاعات مورد نیازرا در اتاق کنترل نظارت و ذخیره نماید. 
 
فرم سفارش
لطفا برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید.
نام محصول:
نام و نام‌خانوادگی:
پست الکترونیک:
تلفن:
توضیحات:
لطفا عدد مقابل را در
فرم روبرو وارد کنید:
کد امنیتی
 

باشگاه کاربران

ایمیل:

  

رمز عبور:

  

برای دریافت مشخصات کاربری خود پست الکترونیک اشتراک خود را در فرم زیر وارد نمایید.خبرنامه

با عضویت در خبرنامه پایکار بنیان در جریان دوره های آموزشی و پروژه های ما قرار بگیرید.


امرن,وسترمو,ریتال,فونیکس,کنتاکت,اتوماسیون صنعتی,PLC,پی ال سی,اینورتر درایو,آموزش,سنسور,Servo,شبکه های صنعتی,مانیتورینگ,HMI,سیستمهای کنترل,DCS,Motion,RFID,Vision System,تابلوهای کنترل و برق ، تابلو فشار ضعیف,تابلو بانک خازنی,تابلو توزیع,آموزش,سمینار,کارخانجات,PLC-inverter,omron,rital